Skontaktuj się z nami
+48 504 152 235

O nas

Drodzy Klienci,

Nazywam się Margeryta Czajkowska i jestem właścicielem firmy MC Accounting. Jako licencjonowana księgowa otrzymałam gruntowne wykształcenie zawodowe niezbędne dla usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (licencja nr 6939/2004). Posiadam ponad piętnastoletnie doświadczenie zdobyte jako samodzielny pracownik biura rachunkowego, firmy międzynarodowej oraz spółki akcyjnej. Przez cztery lata byłam zatrudniona w amerykańskim biurze rachunkowym, z którym jestem związana do dziś umową partnerską. Pracując w Krakowie, Warszawie oraz Los Angeles byłam odpowiedzialna za rachunkowość firm produkcyjnych, usługowych, funduszy inwestycyjnych, a także firm artystycznych ze świata mediów i rozrywki.

W mojej karierze zawsze napotykałam ludzi, którzy docenili mój potencjał, ambicje i z którymi mogłam rozwijać się i doskonalić. Dzięki temu mogę dzisiaj zaoferować najwyższy standard oferowanych usług. Dodam, że jestem osobą niezwykle sumienną, uczciwą i pełną zrozumienia dla rozmaitych stylów organizacji pracy i prowadzenia firmy. Współpraca z MC Accounting gwarantuje Państwu swobodę działania, pewność i bezpieczeństwo interesów.

Do klientów MC Accounting należą zarówno firmy handlowe, jak i produkcyjne.  Specjalizuje się także w prowadzeniu firm usługowych, w tym: niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej, kancelarii prawnych oraz wolnych zawodów.  Obsługujemy podmioty wykorzystujące wsparcie finansowe z Unii Europejskiej, zapewniając pomoc przy tworzeniu wniosków oraz rozliczaniu dotacji. Ponadto współpracujemy z zaprzyjaźnionymi kancelariami prawnymi i podatkowymi w Polsce i w USA. Zgodnie z obowiązującym prawem moje biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe w związku z wykonywaniem profesjonalnych czynności usługowych.